Dowiadujemy się w jakiś sposób, że nasza kochana robi nam rogi. Troszkę nam podcięło to skrzydła, ale teraz co robić. Pewnie za tan wpis mnie ludzie zlinczują, wiem, że jest to skurwysyństwo, ale jak patrze na facetów chodzących po sądach, szukających pomocy w jakiś beznadziejnych instytucjach mających pomagać ojcom to może warto zrobić to o czym myślę.

Na pewno nie warto walczyć aby wina była podczas rozwodu po stronie żony. To nam nic nie daje!! No może satysfakcję. Natomiast warto powalczyć o dzieciaka. Nie mamy szans jeżeli żona ma na sumieniu tylko tyle że nas zdradza. Dlatego wiedząc, że to robi trzeba poszukać jakiś innych haków.

Napiszę tylko tyle, że pomocne będzie jeżeli utrwalimy iż:

1. Spożywa nadmiernie alkohol (upija się) <—-(wracamy z imienin troszkę zbyt wiele wypiła, robimy jej pamiątkę) W ekstremalnych przypadkach nawet niech zabierają ją na izbę robią notatkę i tak dalej, aby był ślad. Jak prowadzi auto dyskretnie dzwonimy wiadomo gdzie, później palimy głupa że to rutynowa kontrola była …

2. Bierze jakieś narkotyki, nawet miękkie,  mówi o nich,  nagrywajmy na dyktafon, reszta jak wyżej.

3.Prostytuuje się, należy udokumentować jakieś ogłoszenia ze stron internetowych. Generalnie udokumentować to.

4.Nie zajmuje się dzieckiem, zaniedbuje je. Możemy to zgłaszać odpowiednim organom, tak żeby mieć w przyszłości podkładkę. Chyba nie muszę pisać żebyśmy sami sobie nie narobili tym biedy. Musimy być czyści jak łza …

5. Stosuje przemoc wobec dziecka. Jeżeli czasem da klapsa albo drze się na dzieciaka nagrajmy to, może się przyda.

6. Nagrywamy w miarę możliwości jak się świetnie bawi, może i to nie jest powód aby jej odebrać dziecko, ale pomoże stworzyć obraz przed sądem osoby prowadzącej hulaszczy tryb życia.

7. Czego nie robimy? Nie dajmy się sprowokować nie zdradzajmy jej, to nic nie da a będziemy tak samo beznadziejni jak ona. I pamiętajmy świat nie jest sprawiedliwy przewaga jest po jej stronie. Jeszcze zdążymy sobie kogoś znaleźć, jak to wszystko się skończy.

8.Ustalmy personalia naszego “pana”. Zawsze się mogą przydać jakieś numery rejestracyjne, gdzie pracuje, czym się zajmuje jakieś konta na NK, byłe żony mogą sporo pomóc …

9.Staramy robić to wszystko na tyle dyskretnie żeby się nie odkryć za wcześnie. Na wszystko przyjdzie pora, jak mawiają “milczenie jest złotem”.

 

To wszystko jest napisane tak jakby dla mężczyzny ale oczywiście zdradzana kobieta może też z tego zrobić pożytek.  Ma pod bardzo wieloma względami łatwiej. Szalejący facet (co się bardzo często zdarza) może baaardzo łatwo trafić do pokoju bez klamek. A jeżeli osoba publicznie krzyczy np, że się zabije albo zrobi coś sobie albo otoczeniu ubierana jest w ładny wygodny kaftanik i ma parę dni wypoczynku … Nie musi wyrażać na to żadnej zgody.

 

 

« »